Zawieszki LED do obroży – kiedy taką kupić?

Zawieszki LED do obroży – kiedy taką kupić?

Lekka i trwała zawieszka do obroży twojego czworonoga jest dobrym wyborem. Dzięki niej będziesz go w stanie zobaczyć nawet w nocy.

Dioda LED zasilana bateriami emituje jasny blask, który jest idealny, jeśli lubisz spacerować ze swoim psem przed świtem lub po zmroku. Ponieważ produkt nie jest drogi, warto rozważyć jego zakup. W ten sposób możesz zapewnić zarówno sobie, jak i swojemu zwierzakowi bezpieczeństwo.

Cechy charakterystyczne zawieszek LED

Często producenci oferują dwa tryby, które są proste do włączenia. Możesz nacisnąć raz, jeśli chcesz mieć stały blask lub dwa razy, gdy chcesz mieć ciągłą latarkę. Dzięki temu twój pies będzie bezpieczny i łatwo go dostrzeżesz. Jeśli masz kilka psów, wybierz dla każdego inny kolor. Jednemu wybierz tryb blask, drugiemu tryb latarki – wówczas z pewnością łatwo je zidentyfikujesz.

Zawieszka LED składa się z wytrzymałej, nierdzewnej stali oraz łatwo wymienialnych baterii. Zawieszki LED są odporne na warunki atmosferyczne i zapewniają długi czas pracy. Tak wygląda przykładowy produkt:

Moda i bezpieczeństwo, czyli dwa w jednym

Zawieszki LED są zarówno modne, jak i bezpieczne. Powinien je kupić każdy właściciel psa. Zawieszki LED są bardzo funkcjonalne. Sprawdzą się idealnie, zarówno podczas zimowych wieczorów, jak i spacerów przed wschodem psa. Możesz wybrać dowolny kolor i wzór. Z pewnością będzie pasować idealnie do obroży twojego psa.