Producent karmy dla zwierząt – wsparcie w opiece nad pupilem

Producent karmy dla zwierząt – wsparcie w opiece nad pupilem

Producent karmy dla zwierząt – wsparcie w opiece nad pupilem

Odpowiednie karmienie psa i kota to przejaw najwyższej troski o pupila. Dobrze odżywione zwierzę to zwierzę szczęśliwe i spokój jego właściciela. Dlatego też najwyższej jakości karmy dla zwierząt domowych to duże wsparcie w tej kwestii. Polski producent karm to szeroka oferta warta uwagi.

Opieka nad zwierzętami domowymi to wiele aspektów. Poza ogromną dawką miłości ze strony właścicieli, liczy się także pielęgnacja, opieka zdrowotna, zabawy, spacery i odpowiednie karmienie. Odpowiednie, czyli takie, które zapewnia zwierzętom wszystkie konieczne składniki odżywcze – w odpowiednich proporcjach. Takie produkty oferuje polski producent karm dla zwierząt.

Karmy wysokiej jakości dla psów i kotów – czym się charakteryzują

Wysokiej jakości karmy dla zwierząt to odpowiednio  zbilansowane składniki odżywcze, takie jak: białka, węglowodany, witaminy czy minerały. W przypadku psów i kotów ważne jest też to, by karma miała dużą zawartość mięsa bez zbożowych wypełniaczy. Minimalna zawartość mięsa w karmie dobrej jakości to minimum 70 procent. Jeśli chodzi o rodzaj mięsa, które może zawierać karma dla psa czy kota to są to: dziczyzna, drób, jagnięcina czy wołowina. Produkty dobrej jakości dla psów i kotów to także dodatki ziół i warzyw, które zarówno w przypadku kotów, jak i psów wpływają korzystnie na przemianę materii i zdrowie układu pokarmowego. A dobrze funkcjonujący układ pokarmowy zwierzęcia to jeden z filarów zdrowia. Ważne jest także to, by przy produkcji karmy dla zwierząt nie były używane żadne sztuczne środki konserwujące, a stosowane składniki były najwyższej jakości. Taki wybór produktów przyczyni się nie tylko do zdrowia naszego pupila, ale i do jego ładnego wyglądu – np. lśniącej sierści – oraz dobrej kondycji. 

Jak dobrać karmę dla zwierząt domowych

Wybierając karmę dla zwierząt domowych, warto więc postawić na najwyższą jakość. Poza tym trzeba dobrać produkty żywieniowe dla psa czy kota do jego wieku. Karmy dla szczeniąt i psów dorosłych czy też kotów dojrzałych i kociąt różnią się od siebie zawartością na przykład białka czy minerałów. Składników w innej proporcji potrzebuje do wzrostu i rozwoju szczenię, a w jeszcze innych dorosły pies. Karmienie dorosłych zwierząt i kociąt oraz szczeniąt to też inne racje żywieniowe. O tym także należy pamiętać. Gotowe produkty – karmy – dla psów i kotów zapewnią jedzenie dla naszych pupili odpowiednie do ich potrzeb. A to podstawa zdrowia i prawidłowego rozwoju czworonogów.

Przysmaki dla zwierząt – nie tylko karma

Wśród produktów oferowanych przez polską firmę produkującą karmę swoim klientom są też przysmaki, które charakteryzują się wysoką jakością. Pokarm podstawowy to nie wszystko. Różnego rodzaju w pełni naturalne przysmaki/gryzaki pozytywnie wpływają na przykład na stan zębów psów i pozwalają im rozładować emocje. Są też doskonałym zajęciem podczas nieobecności właścicieli. Ważne jest jednak to, by wybierać tego rodzaju przekąski dla zwierząt w pełni naturalne bez chemicznych dodatków. Nie mogą być one podczas produkcji wybielane, za to muszą być suszone naturalną metodą. Wybierając gryzaki dla psa, warto postawić np. na te oferowane przez polskiego producenta: mięso wołowe, kurze łapki, jelita wołowe czy uszy wołowe. Istotne jest także to, że poszczególne przysmaki również można dobrać do wielkości psa czy jego potrzeb żywieniowych.

Producent karmy dla zwierząt, któremu można zaufać, to gwarancja zdrowia naszego pupila. Dzięki karmie i przysmakom wysokiej jakości będziemy mieć też pewność, że naszemu psu i kotu niczego nie zabraknie.