Internetowy Sklep Zoologiczny Daisy. Wszystko w jednym miejscu!

Internetowy Sklep Zoologiczny Daisy. Wszystko w jednym miejscu!

Kupowanie przez Internet zarówno jedzenia, jak i wszelkiego rodzaju zabawek i akcesoriów dla swoich ukochanych pupili jest dzisiaj popularną praktyką. Zakupy warto jednak robić w sprawdzonych sklepach zoologicznych, gdzie możemy liczyć na bogaty asortyment i szybką dostawę. Wszystko to – a nawet więcej – otrzymamy w zoologicznym sklepie Daisy – prowadzonym przez prawdziwych miłośników czworonogów!

Bogaty asortyment w jednym miejscu

Internetowe sklepy zoologiczne mają z reguły o wiele bogatszy asortyment niż sklepy stacjonarne. Poza tym zakupy robi się szybko i wygodnie. A co najważniejsze, nie musimy ich zwozić do domu – co jest szczególnie ważne, gdy kupujemy duże opakowania karmy czy żwirku. Wszystko, co zamówimy, zostanie dostarczone pod wskazany adres kurierem.

Jeśli chodzi konkretnie o Internetowy Sklep Zoologiczny Daisy, to do wyboru mamy wiele kategorii produktowych, dedykowanych zarówno dla psów, jak i kotów oraz mniejszych zwierząt – chomików, świnek morskich, szczurów czy ptaków. Właściciele rybek także zaopatrzą się w sklepie Daisy we wszystko, co dla nich potrzebne.

Zakupy w internetowym sklepie Daisy są szybkie ze względu na intuicyjny podział kategorii produktowych. Wchodząc w zakładkę z wybranym zwierzakiem – przykładowo psa albo kota, rozwijają nam się kategorie produktowe, między innymi takie jak:

  • karmy suche
  • karmy mokre
  • przysmaki
  • kosmetyki pielęgnacyjne
  • produkty prozdrowotne (suplementy, ochrona przed pchłami czy kleszczami itp.)
  • akcesoria
  • zabawki
  • legowiska i transportery

Oferta Internetowego Sklepu Zoologicznego Daisy zawiera także gadżety dla właścicieli. Poza tym można kupić w sklepie książki edukacyjne na temat naszych pupili. Dostępny asortyment jest naprawdę zróżnicowany i znaleźć można w nim wszystko, czego mogą potrzebować nasi mniejsi lub więksi przyjaciele.

Internetowy Sklep Zoologiczny Daisy – z miłości do zwierząt!

Sklepów zoologicznych online jest dość sporo, dlaczego warto wybrać Internetowy Sklep Zoologiczny Daisy? Przede wszystkim nie jest to żaden komercyjny gigant z zagranicznym kapitałem, a polski sklep stworzony przez miłośników zwierząt. Dzięki temu możemy mieć pewność, że produkty, które znajdują się w sklepie Daisy, są jak najwyższej jakości, czyli w pełni bezpieczne dla naszych pupili.

Zakupy z darmową wysyłką

Niezaprzeczalnie jedną z ważnych zalet zakupów przez internet, jest możliwość skorzystania z darmowej wysyłki. Jak wygląda ta kwestia w przypadku Internetowego Sklepu Zoologicznego Daisy? Tutaj także mamy dostępną darmową dostawę. Wystarczy, że zrobimy zakupy za minimum 150 zł, a ich łączna waga nie przekroczy 30 kilogramów. Wtedy przesyłka zamówionych produktów będzie darmowa. Za zakupy można zapłacić zarówno przelewem online, jak i przy odbiorze.

Internetowy Sklep Zoologiczny Daisy to miejsce dla ludzi, którzy chcą kupować swoim pupilom wysokiej jakości produkty – nie ma w nim śmieciowego jedzenia, jakie znaleźć można w supermarketach. Są tam jedynie zdrowe i pełnowartościowe karmy, takie jak ZOYA Natura, Alpha Spirit, Brit Care czy Applaws.