Czy karma dla psa Happy Dog jest dobra?

Czy karma dla psa Happy Dog jest dobra?

Karma dla psa Happy Dog to pełnowartościowe produkty, które pozwalają na ułożenie zbilansowanej diety. Firma powstała w Bawarii w 1765 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne. Dzięki wysokiej jakości towarom z biegiem czasu zdobyła międzynarodową popularność.

Zalety karmy dla psów Happy Dog

Karma dla psów Happy Dog powstaje z półproduktów, które pozyskiwane są od lokalnych dostawców. Jej najważniejszym składnikiem jest mięso. Na rynku dostępnych jest kilka różnych smaków. Wśród nich znajdują się między innymi dziczyzna, jagnięcina, czy ryba, ale również struś i kangur, wybór jest więc naprawdę szeroki. Dodatkowo do pożywienia dodaje się warzywa. Karma jest wzbogacona witaminami i minerałami, które wspomagają działanie układu odpornościowego psa.   

Równocześnie producent dba o to, aby karma nie zawierała sztucznych dodatków, takich jak barwniki, aromaty, czy konserwanty. Nie ma w niej również cukru, zbóż, czy soi. Dzięki restrykcyjnemu podejściu do tego zagadnienia karma może być spożywana także przez zwierzęta z nietolerancją pokarmową. Karma Happy Dog jest często polecana przez lekarzy weterynarii.

Jaką wybrać karmę Happy Dog?

Happy dog karma to zarówno produkty mokre, jak i suche. Mokra karma może zawierać nawet do 83% wilgoci, co sprawia, że szybciej daje uczucie sytości. Taka żywność jest także znacznie łatwiej przyswajalna. Mogą ją jeść również zwierzęta, które mają problemy z przeżuwaniem. Sucha karma jest doskonałym uzupełnieniem psiej diety i sprawdza się na przykład między głównymi posiłkami lub jako składnik mieszanki, w której składzie znajduje się także mokra karma.


Wybierając psią karmę weź także pod uwagę wiek swojego pupila. W sprzedaży dostępne są produkty, które powstały z myślą o szczeniętach, dorosłych psach, ale także seniorach. Nie bez znaczenia jest także wielkość opakowania. Jeśli masz małego pieska, nie kupuj mu dużych puszek z pokarmem, bo nie będzie w stanie zjeść wszystkiego, a Ty niepotrzebnie przepłacisz. Odwiedź sklep dla psa bigcats.pl, aby wybrać dla niego odpowiedni pokarm.

Źródło: material zewnętrzny